Konya Havalimanı – İnşaat Sonu Temizliği

Konya’ya yapılan 25 bin m2  yeni  Hava Limanı Hizmet binasının Dış cephe cam, mermer silimi, İnşaat sonu genel temizliğinde GIBIR Tercih edildi.

T.C. Ümraniye Belediyesi – Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Dış cephe temizliğinde Türkiye markası olan firmamız İstanbul’a büyük bir proje ile giriş yaptı. 2013 yılında tamamlanan Ümraniye Belediyesi Yeni Hizmet binası,  Dış cephe cam temizliğini Gıbır’a emant etti. İstanbul’da dış cephe cam temizliği sektörünün çok büyük olmasına rağmen bu sektörü tecrübesiz ve eğitimsiz kişilerin oluşturduğu görülmektedir. Diğer illerimizde karşılaştığımız sıkıntıları yaşamış müşteriler ile buradada karşılaştık. T.C. Ümraniye Belediyesi 2014 yılı içerisinde aylık periyorlar halinde olmak üzere toplamda 67.000 M2 cam temizliğinde tercihini bizden yana kullandı.

T.C. Danıştay Başkanlığı Ankara – Dış Cephe Cam Temizliği

Türkiyenin en büyük cam alanına sahip Ankara Eskişehir yolu üzerinde  bulunan T.C. Danıştay Başkanlığı yeni binası yaklaşık 28.000 m2 cam alanın temizliği Türkiyenin en büyük dış cephe temizlik fiması Gıbır Temizlik tarafından 14 günde yapıldı. Daha önceki firmaların kendilerini mağdur ettiğini belirterek,   Firmamız ile 2014 ve 2015 yılları için yılda 2 kez olmak üzere sözleşme imzaladılar.

Lifos Tower Kayseri – Dış cephe cam temizliği

Konya’da ki vermiş olduğumuz kaliteli hizmetten sonra Kayseri’de ki hizmetlerimiz Kayseri halkını ve kurumlarını memnun ediyor. Kayseri’nim mega yapılarından olan Lifos Tower dış cephe cam temizliğinde GIBIR’ı tercih etti ve memnun oldu.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Antalya – Dış Cephe Cam Temizliği

Antalyanın En büyüğüde bizi tercih etti. 38390 m2 dış cephe cam temizliği 2 yıl boyunca üstlendik.

Türkiye genelinde dış cephe cam temizlik işinin ustası olduğumuz birkez daha kanıtlandı.

Güneş Paneli Temizlik Robotu

Günümüzün temiz enerji kaynaklarından birisi olan ve giderek kullanımı artan Güneş Panelleri, verimlerini tam olarak kullanmaları için periyodik olarak temizlenmeleri gerekir. Her ne kadar insan gücü ile bu temizlik sağlanmaya çalışılsa da süreklilik gerektiren bu iş için. Firmamızın İnovasyon ve ARGE çalışmaları sonucu tasarlanıp üretilen GIBIRCek™ 2 ile Güneş panelleri temizlik robotu ile müşterilerimizin güneş paneli temizliği konusunda da yanındayız.

Tam otonom güneş paneli temizlik robotumuzun detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Sayfamız

Telefon: +90 332 426 1010

Patent Numarası: 2014/12242

Konya Platform ve Vinç Kiralama Hizmeti

Konya‘da GIBIR Temizlik olarak, firma bünyemizde bulundurduğumuz;

saatlik günlük, aylık veya yıllık tarifeler ile yılın 365 günü platform kiralama hizmeti veriyoruz.

Kiralama veya sorular için: 0 541 597 9097

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara – Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanlığı‘nın Ankara‘da bulunan yeni binasının dış cephe cam temizliği, Gıbır Temizlik olarak zamanında teslim etmek üzere teslim aldık.

 

Cam Temizleme Robotu

Firmamız tarafından 2014 yılında Araştırma ve Geliştirme aşamasına başlamış olduğumuz. GIBIRCek™ isimli otonom yükse binalara erişim ve cam temizleme robotumuz. 3 yıl aradan sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınmıştır.

Şirketimiz 2014 – 2015 yılları arasında bulunmuş olduğu teknolojik yatırımlar sayesinde almış olduğumuz geri dönüş projelerinden biri olan GIBIRCek dış cephe cam temizliği ve güneş paneli temizleme robotu tamamen otonom olup binanın şablonunu kendisi çıkarmaktadır ve şablona uygun güvenli bir yürüyüş sistemi ile herhangi bir ekstra ekipmana gerek kalmadan güneş panellerinde veya dikey yüzeylerde yerçekimine karşı koyarak çalışabilecek şekilde tasarlanmıştı.

Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınan GIBIRCek 2017-2018 Yılı içerisinde Marketteki yerini almasını planlıyoruz. Temizlik robotumuz hakkında detaylı bilgi için şirketimizin alt kuruluşu olan GIBIRTECH ile iletişime geçebilirsiniz.

Patent Numarası: 2014/12242

15 Temmuz Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi – İnşaat Sonu Temizliği

Meram Eğitim Araştırma hastanesini tarafından teslim alınan 15 Temmuz Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi  Hastanesi bundan sonra Ek hizmet Binası Olarak tam teşekküllü bir hastane görevi göreceğini İl sağlık Müdürü tarafında açıklanmıştı.

Açıklamanın ardından GIBIR Temizlik Olarak Hastanenin dış cephe temizliği ve inşaaat sonu temizliği 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde tarafımızca yapılmış olup Konya Halkının hizmetine sunulması için Meram Eğitim Araştırma hastanesi yönetimine teslim edilmiştir.

Google+