Konya Temizlik Şirketleri

Şuanda herhangi bir hizmet almak için araştırma yapan sayın müşterilerimiz Konya’da son zamanlarda bir çok temizlik firması adı altında saçma sapan asılsız firma bile demiyelim kişiler piyasaya çıkmaktadır. Yaptıracağınız işte öncelik sizin için fiyattır ancak fiyat araştırırken ilgili firma, kişi, şahısların daha önce yaptıkları referanslarından kesinlikle bilgi alarak değerlediriniz. Aksi Takdirde sizin için ucuza yaptırmak çok büyük zararlarla sonuçlanabilir. Son 2 gün içinde gelen telefondan;
1. Dış cephe Kaplamamı temizlettirdim ama lekeler. var gerekli incelemeyi yaptığımızda x firmasının yanlış kimyasal kullandığını bundan dolayı cephe kaplamasını bozduğunu anlattık,
2. Ya bir firma ile anlaşmıştık ama gelmedi, X firması yeni çıkmış piyasaya makine yok ekipman yok 2 bayan bulmuş sokaktan internet sitesine yazmış Dış cephe temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonu temizliği, iyi güzel 100 TL verince internet sitesi yapılır çok basit iki telefon numarası koy bide adres yapıştır tamam nede olsa kimse çakmaz eeee sonra ya burayı bi yaparmısınız !! Böyle durumlara düşmemek için kesinlikle referanslarını arayıp sorunuz kurumsal bi referans isteyiniz.
3. Bu şekil firmalar en ucuz  ve en hızlı iş yapan kimyasalları kullanırlar yani Kireç sökücü, tuz ruhu bunlar parlak olan tüm zeminleri bozar mermerim bozuldu, Granit seramiğim lekeli kaldı, Alikobantlarım ve camlarım bozuldu, iş hızlı bitti, işçilik az, malzeme ucuz, ee haliyle çok para kazandı sanır firma o işi bir seferliğine yapar, o işi yaptıran nede olsa bir seferliğine yaptırdı zaten ucuzada yaptırdı ama zarar bazen     1 TL bazen 100.000 TL.

NOT: İSTEDİĞİNİZ BEĞENDİĞİNİZ REFERANSIMIZI ARAYIP SORABİLİRSİNİZ, SATEN HİÇ BİRİNİ BİR KEZ YAPMADIK BİZ BU BİNALAR BU KURUMLAR DURDUKÇA İŞLERİNİ YAPMAYI HEDEF EDİNDİK.

ZADE A.Ş. KADİR HELVACIGİL’İN ÖĞÜTÜ : AZ KAZAN, ÇOK İŞ YAP, TEMİZ YAP, DEVAMLI YAP.

Saygılarımla

Etiketler: , ,
Google+