İl Halk Kütüphanesi Konya – Dış Cephe Temizliği

İnsanların geleceklerini ve geçmişlerini daha net görmesini sağlayan kitapların yuvası olan Konya İl halk kütüphanesi Dış cephe cam temizliğinin bir numaralı adresi olan GIBIR temizlik tarafından titizlikle temizlendi.


Dent Plaza – Dış cephe cam temizliği

Konya’ya yeni kazandırılan Özel Diş Polikliniği GIBIR’ı Tercih Etti.


Meram Tıp Fakültesi Konya – Temizlik Şirketleri

Konya’da yapmış olduğumuz referanslar arasına bir yenisini daha ekledik Meram Tıp Fakültesi dış cephe cam temizliğinde bizi tercih etti. Türkiye’de Hızla Büyüyüp Lider firma konumuna gelen şirketimiz 3 farklı ildeki Üstün Hizmeti İle Müşterileini memnun etmeye devam ediyor. Tüm ekip ve Ekipmanlarımız ile yanınızdayız. Referanslarımıza bizi Gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Konya temizlik şirketleri.


T.C. Ümraniye Belediyesi – Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Dış cephe temizliğinde Türkiye markası olan firmamız İstanbul’a büyük bir proje ile giriş yaptı. 2013 yılında tamamlanan Ümraniye Belediyesi Yeni Hizmet binası,  Dış cephe cam temizliğini Gıbır’a emant etti. İstanbul’da dış cephe cam temizliği sektörünün çok büyük olmasına rağmen bu sektörü tecrübesiz ve eğitimsiz kişilerin oluşturduğu görülmektedir. Diğer illerimizde karşılaştığımız sıkıntıları yaşamış müşteriler ile buradada […]


Lukas Makine – Konya Dış cephe Temizliği

3. organize sanayi bölgesinde bulunan Lukas makine kendisi gibi profesyonel bir firma ile tanıştığına sevindi.


Google+