Tuğra Iş Güvenlik Kursu – Dış cephe ve inşaat sonu temizliği

Ülkemizde bu yıl yayınlanan iş güvenlik kanunu ile gerekliliği artan İş Güvenlik Uzmanlığı için Konya’da tek kurs olan Tuğra İş Güvenlik Merkezi bizi tercih etti.  


Aras Cargo – Dış Cephe Cam Temizliği

Aras Cargo Konya Bölge Müdürlüğü’nün Dış Cephe Cam Temizliğide Tarafımızdan Yapılmaktadır


Selçuk Tıp Fakültesi Hastanesi Dış Cephe Temizliği

Selçuk Tıp Fakültesi Hastanesi dış cephe temizliğinde tecrübeli olan şirketimizi tercih etti. Şirketimizin profesyonel ekibi dağcılık sistemi kullanarak 47 mlik 3 bloktan oluşan hastanenin dış cephe kaplamsı ve cam temizliğine başladı.


Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe Cam temizliği konusunda uzman olan şirketimiz Almanya’da 320 metre yükseklikte çalışmıştır. Bunun ötesinde vinç ile ulaşılamıyan alanlardan dağcılık sistemi ile yani halatlar yardımı ile dış cephe cam ve cephe kaplama temizliğinde öncü olmuştur.  Profesyonel ekibimiz ile  hizmetinizdeyiz.


Dış Cephe Temizliği

Gıbır Temizlik Şirketi Olarak Dış cephe temizliğinde öncelikle aranmaktayız. Çok katlı ve giydirme cephe binaların  dış cephe temizlikleri uzman yardımı ve vinç olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yandanda cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan […]


Google+