KYK Konya Bölge Müdürlüğü – Dış Cephe Cam Temizliği

GIBIR Temizlik, yapmış olduğu anlaşmalar ile Kredi Yurtlar Kurumu Konya Bölge Müdürlüğünün Konya,Aksaray,Karaman ve çevre ilçelerindeki yurtlarının 38.500 m2 dış cephe cam temizliğini 1 aydan kısa bir sürede bitirmeyi başardı. GIBIR Temizlik bünyesinde bulundurduğu onlarca dış cephe cam temizliği görevlisi ve Sadece dış cephe cam temizliği için ayırdığı Makine ve Ekipman ile 38.500 m2 camı 2015-2016 öğretim […]


Kızılay Özel Ticaret Borsası Hastanesi – Dış cephe temizliği

Kızılay Özel Ticaret Borsası Hastanesi, Dış cephe cam temizliğinde uzun süre camda kalmış yağ ve kirecin katılaşmasıyla oluşmuş kirler GIBIR Temizlik Tarafından Özel bir titizlikle Temizlendi.


Huğlu Inşaat Malzemeleri – Dış cephe ve genel temizlik

Konya Huğlu inşaat malzemeleri dış cephe cam ve genel temizlikte bizi seçti.


Memak Chocolate Moulds & Machine – Dış cephe cam temizliği

Memak Chocolate Moulds & Machine Konya Organize Sanayisine açtığı yeni binasının dış cephe temizliğinde Gıbır’ı seçerek doğru bir tercih yaptı. Gıbır, artık daha güzel ve temiz bir bina İle Memak Chocolate Moulds & Machine’ye daha iyi bir görünüm kazandırdı. Memak Chocolate Moulds & Machine’ye yeni binası Hayırlı olsun.


Baranok Makina – Dış cephe cam temizliği

Gıbır Baranok Makina’nın 5 yıllık birikmiş kirini çıkarmayı başardı. Uzun süredir temizlenmeyen camda oluşan toz ve kireç lekelerini özel bir titizlik ile çıkarmayı başardık Baranok Makina artık eskisinden daha yeni.


Google+