Ramada Otel Konya – Dış cephe cam temizliği

Konya’ya yeni açılmış olan Ramada Otel, inşaat sonrası Dış cephe cam temizliğinde GIBIR‘ın Kalite ve Profesyonelliğini tercih ederek ışık saçan görünümüne kavuştu.


Novotel ibis Otel – Dış cephe temizliği

Konyamıza yeni açılacak olan Novotel ibis Otel açılış öncesi dış cephe temizliğinde  GIBIR’ı tercih etti. Novotel ibis otel inşaat sonrası dış cephe temizliği gibi önemli bir konuda bizi tercih ederek piyasadaki konumumuzu tekrar gözler önüne koydu. Diğer firmaların aksine müşterilerimize sunduğumuz yüksek hijyen ve hizmet standartlarımız ile müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz.  


Organize Halı Yıkama Konya

Konya Meram yeni sanayi bölgesine 2014-2015 yılı Planlarımız dahilinde inşaat etmiş olduğumuz 2 bin metre kare genişliğindeki Dünyanın en büyük ve en Organize Halı Yıkama Fabrikası 2015 Mayıs ayından itibaren Konya ‘ya Halı yıkama sektöründe hizmet vermeye hazır hale gelmiştir. GIBIR Temizlik Ltd. Şti. olarak 2009 yılında Türkiye’de kurulduğumuz andan beri Halkımıza en iyi Temizlik hizmetini sağlamak […]


Dış Cephe Temizliği Konya – ÖZEL Çikolata & Şekerleme

Özel Çikolata ve Şekerleme, Konya dış cephe cam temizliğinde Türkiye’nin özenle çalışan temizlik şirketi olan GIBIR’ı tercih eden onlarca referansın arasına girdi.  Türkiye’nin her noktasından bize ulaşmak için; Tel: + 90 541 597 9097 Gıbır Konya Unlu mamülleri


İl Halk Kütüphanesi Konya – Dış Cephe Temizliği

İnsanların geleceklerini ve geçmişlerini daha net görmesini sağlayan kitapların yuvası olan Konya İl halk kütüphanesi Dış cephe cam temizliğinin bir numaralı adresi olan GIBIR temizlik tarafından titizlikle temizlendi.


Google+